Kdy je lepší být noční sovou a kdy ranním ptáčetem z hlediska praktického života, rodinného života a prac. výkonnosti?

Odpovědi
Kepler

To záleží na tom, kde bydlíš a jakou máš práci. Typický pražák vstává do práce v osm a může si dovolit býti noční sovou. Drtivý zbytek republiky vstává do směnného provozu v pět a musí být ranním ptáčetem. Samozřejmě vše platí opačně tam i tam, ale vše se podřizuje práci, krávy v kravíně otravujou už při rozbřesku. Rodinný život i výkonnost se podle toho odvíjí.

ivzez

Z hlediska rodinného a praktického života je lepší být ranním ptáčetem.
Z hlediska pracovní výkonnosti je lepší pracovat podle svého založení.

Mně se na práci lépe soustředí večer a v noci.
Ale myslím, že většině lidí spíše ráno po probuzení…