zjentek

Kdy dostaneme odpovědi na všechny naše otázky?

Otázek mívám na tisíc a odpověďmi jsou – otázky.

Nejlepší odpověď
Altair-AC

Nikdy

Další odpovědi
Kelt

Obvykle se odpovídá – Bůh ví, nebo čert ví. Ti jsou vševědoucí. Tak až je potkáš, víš, koho se máš zeptat.

Rokio

Souhlasím s uživatelem Altair-AC. Když získáme odpověď na určitou otázku, vzniknou otázky nové.

aliendrone

Ale ty už přeci máme! Podívej na naše politiky – na všechno mají odpověď. (o jejich úrovni ovšem nediskutujme) ;) :D :D

dudu

Sókratés „Vím jen to, že nic nevím.“