sarinks258

Kdy došlo k zmněně ročního období?

Ahoj 🙂 Chtěla bys poradit s úkolem ze zemáku.Prý to chce z pohledu astronomie.Kdy došlo k změně ročního období?

Nejlepší odpověď
www

Změna ročního období je dána skutečně astronomicky. Tento měsíc k ní ještě nedošlo.
Více viz učebnici, změna ročních období, net ap.
Dú se tu většinou neřeší, poněvadž k tomuto tyto stránky nejsou primárně určeny 🙂

Další odpovědi
Drap

Přečzti si :
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ro%C4%8Dn­%C3%AD_obdob%C3%AD

anonym

Roční období se ´dohodou´ mění o dnech rovnodennosti a slunovratu – astronomické termíny si snadno dohledáš… 😉 Mimochodem – nejbližší změna – tedy změna z léta na podzim, teprve bude.

melanie

22. nebo 23. září