GangstaHelper

Kdy dorazí balík?

Nevíte, kdy by mohl dorazit balík u české pošty, který byl podaný dnes (tj. v sobotu)?

Někdo říká, že v pondělí už by tu měl být, mi se do zdá ale moc brzo.
Doplňuji:
Je to posílané jako cenný balík…

Nejlepší odpověď
annas

Může, ale nemusí. Obchodní balík doručí pošta hned druhý den, protože je dražší. U „normálního“ balíku se doba může prodloužit i na více dní. Záleží na množství přednostních balíků. Nechte se překvapit. Podle svých zkušeností mohu říct, že někdy jsem balík odeslaný v sobotu održela v pondělí, jindy až v úterý.

Další odpovědi
Džanička

Pokud balík pošlete normálně,pošta má lhůtu na dodání do 2–3 pracovních dnů,pokud ho pošlete pilně,je to také tak,aby přišel v pondělí,musí být poslán jako obchodní balík.To pošta balík dodá druhý den,pokud je poslaný dnes v sobotu,měl by dojít v pondělí jak píšete.

Jahoda

Myslím, že tak do středy by jste ho měl obdržet.

panenka

do příštího pátku ho máte doma

sakai

taky asi záleží, odkud a kam. V Praze bych ho čekal v úterý.