Kajoch

Kdy dojdou,podle vás, v Česku nekonečné nápady autorům hudebních muzikálů?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Nikdy! Já už jen čekám, kdy se zmuzicíruje Stalinovo dílo „Dějiny VKS(b)“! ;) :D :D

Další odpovědi
marci1

Dokud na ně lidé budou chodit, tak nápady nedojdou. Některé, jako např. Robinson se pár dní před premiérou zase třeba zruší. 🙂
http://www.aha­online.cz/cla­nek/trapasy/145497/ko­nec-muzikalu-robinson-hulka-zuri-kvuli-divakum.html

ivzez

Nedojdou…

Kepler

Souhlas se všemi kolegy. Velice zajímavý by byl muzikálově zpracovaný epos na téma Ras-Putin: jak jsem dobyl svět, s hojnými party pro tympány vyjadřujícími výstřely z děl.

led

Keď skončí záujem o české muzikály

dubraro

Jelikož dosud nedošly nápady na knihy, filmy, divadelní hry, hudební díla, předpokládám, že to tak bude i pro muzikály.