ReHu

Kdy dojde na čechy?

http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/265868-recko-zastavilo-davky-pro-lidi-kteri-lhali-o-sve-zivotni-situaci.html

Nejlepší odpověď
Drap

Naše vláda spíš rozhodne zkrátit, nebo sebrat důchod a dávky všem. Snad jen tmavší spoluobčané budou brát své nemalé sociální dávky bez přičinšní dál.

Další odpovědi
dudu

Kecy, kecy a kecy. Ihned jak si, a snad opět jednohlasně zvolíme socany a hlavně komunisty se jistě vše v dobré obrátí.
Zaděláváš si na světlé zítřky a sociální jistoty, ó lide český… /Líba/.
Doplňuji:
Přátelé promiňte můj sarkasmus, ale přečtěte si prosím též, kromě výpotků některých našich senzací chtivých novinářů, i analýzy zdejších a zahraničních erudovaných ekonomů. Ani náhodou totiž není tak zle, a věřte prosím, že na rozdíl od jiných regionů u nás i nadále bude docela obstojně, ba o něco lépe.

anonym

Na nás dojde velice brzy, snad se tu co nejdříve stane to co na Islandu, akorát o tom co se tam stalo raději nikdo nemluví, ještě že je internet.

Zdroj: http://islandska­revoluce.webno­de.cz/islandska-revoluce/

redy

Přesně jak píše p. Drap,Ono je jednodušší brát plošně, než si dělat zle s cikány.
Koneckonců řekové v tom taky umí chodit.

Kohut57

Souhlasím s Dudu , že u nás není tak zle. Ono ale taky nikdy nebylo ba naopak. Za komoušů jsme na tom byli mnohem lépe než většina západní Evropy. A že je dnešek nesrovnatelný v konzumním blahobytu ,technice apod. s předlistopadem, to je snad jasné a není to zásluha kapitalismu, ale normálního vývoje. Kdoví jak skvěle bychom si žili jako země , ne pár vyvolených , nebýt sametového podvodu a jeho následků. Měli jsme největší předpoklady skutečně skvělé budoucnosti. Po 22 letech totální devastace všeho, jsme tam kde jsme. Tedy s prominutím tam. Cesta není ven ani zpět ani dál, prostě nikam. A i když se nemáme tak bídně, mohli jsme být zcela jinde. Museli bychom změnit režim, ne kapitalismus ani socialismus , ale zcela jinou cestu , která už tu oněch 22 let mohla být, nebýt těch polistopadových hlupců.
Doplňuji:
Nebo spíš zlodějů.

Skeptik

Nevěděl jsem, že se Rytmus angažuje i v Řecku.

fcoop

Opravdu jen omylem a docela mě to i mrzí,jsem dal palec palec tomuhle blábolu:
„Naše vláda spíš rozhodne zkrátit, nebo sebrat důchod a dávky všem. Snad jen tmavší spoluobčané budou brát své nemalé sociální dávky bez přičinšní dál.“
No – chybička se vloudí.

fcoop

Mimochodem – to se týká každého – otřepané a pravdivé konstatování -
„Každý národ má takovou vládu,jakou si zaslouží.“