Boy 13

Kdy definitivně odložíme respirátory ?

Kdy ? Kdy už nebudeme muset mít v MHD, obchodech, úřadech a vnitřních prostorech povinnost nosit respirátor ? Bude to ještě tento rok ? Děkuji za Vaše názory.

Nejlepší odpověď
Hlada

Až razantně eliminujeme zabedněnce, kteří se odmítají nechat očkovat.

Další odpovědi
Justin1

Doufám, že to nebude dřív než tehdy, až si to budeme moci opravdu dovolit. V tomto roce to podle mě nebude. Je třeba si uvědomit, že to špatné a nežádoucí, čeho se máme chtít zbavit, je virus, ne respirátor.

Malvína

Nikdy. Pro případ, že by letělo nějaké smítko.

zjentek

To nechtěj, zvláště v tomto sychravém období.

Nos je na nose a nediskutuj tady. Chráním sebe chráním tebe, ne?

Drap

Prozatím to nikdo neví. Snad za rok

elkon

Bylo jasně řečeno, že až bude naočkováno 75% obyvatel.

tvaruzekcz

Letos to určitě nebude – na to vem jed.

Bezprostřední fáze pandemie – potrvá do jara 2022
Během této právě probíhající fáze prožíváme biologický a epidemiologický šok způsobený koronavirem. Ten se šíří stále dál a dál, dokud se jím nenakazí dostatečně velké množství lidí, aby se vytvořila takzvaná stádová imunita (přirozenou cestou, anebo uměle – pomocí vakcíny).

Střední fáze pandemie – potrvá do konce roku 2023
V této fázi se bude lidstvo vzpamatovávat z následků pandemie. Přestože v této fázi už bude mít pandemie vrchol úmrtnosti za sebou, neznamená to, že si úplně oddechneme. Na každou oběť pandemie připadne odhadem pět dalších vážně postižených lidí, kteří se v minulosti nakazili a kteří budou potřebovat následnou lékařskou péči.

Postpandemická fáze – začne v roce 2024
V tomto momentu evoluce rozhodne zda SARS-CoV-2 udeří znovu a ještě silněji než na začátku roku 2020 nebo „přijme úděl“ koronavirů typu OC43 nebo HKU1.

Hodně štěstí

zjentek

Elkon myslím že tolik manipulovatelných hlupců procentuálně v naší společnosti není, bohužel pro tyto masy. V každém stádu je PŘES ČTVRTINU moudrých, rozumných a podobně postižených. Raději se připrav na respiky NAVĚKY, bo podobný mokrý sen se VÁM OSTATNÍM NIKDY nemůže nesplnit.

Boy 13

Máte pravdu, že teď v zimě asi ne. Kord jak píšete, je sychravé období a člověk může chytit chřipku, virózu atdl. Ale co myslíte příští rok na jaře ? To už bysme snad mohli dát respirátory dolů ? Nebo to bude třeba příští další rok ? A co když se nedosáhne té proočkovanosti 75 % ? To budeme nosit respirátory i třeba další roky ? Děkuji Vám.

zjentek

Respirátor začíná být „šik“. Mohly by se technologicky vylepšit jeho vlastnosti ochrany proti virům, zdokonalit takto i komfort při nošení a v neposlední řadě si s takovými kousky nakonec mohou vyhrát módní domy a můžeme tady mít následný nepostradatelný a neodmyslitelný doplněk oblečení na všechna roční období, především vhodný do městské infrastruktury, ale také k cestování apod.

Jenže zatím lidstvo nemá chuť investovat do takto jednoduché a ve své podstatě geniální ochrany, kterou by při zdokonalení vlastností a návazném prokázání 100% učinku ochrany MĚL VLASTNĚ KÁŽDÝ SÁM OD SEBE RÁD bez opodstatněných obav o své vlastní zdraví. Jak vidíš, raději vyvíjíme nesmyslné vakcíny, což bylo nejspíše smyslem celé této pandemie ještě před jejím „zrodem“. A kde je vedle ní nějaká ta „třísečka v kůžičce“… PXCHE! (;