Avatar uživatele
Boy 13

Kdy definitivně odložíme respirátory ?

Kdy ? Kdy už nebudeme muset mít v MHD, obchodech, úřadech a vnitřních prostorech povinnost nosit respirátor ? Bude to ještě tento rok ? Děkuji za Vaše názory.

Zajímavá 0 před 9 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Až razantně eliminujeme zabedněnce, kteří se odmítají nechat očkovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Justin1

Doufám, že to nebude dřív než tehdy, až si to budeme moci opravdu dovolit. V tomto roce to podle mě nebude. Je třeba si uvědomit, že to špatné a nežádoucí, čeho se máme chtít zbavit, je virus, ne respirátor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

Nikdy. Pro případ, že by letělo nějaké smítko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

To nechtěj, zvláště v tomto sychravém období.

Nos je na nose a nediskutuj tady. Chráním sebe chráním tebe, ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Prozatím to nikdo neví. Snad za rok

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Bylo jasně řečeno, že až bude naočkováno 75% obyvatel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tvaruzekcz

Letos to určitě nebude - na to vem jed.

Bezprostřední fáze pandemie – potrvá do jara 2022
Během této právě probíhající fáze prožíváme biologický a epidemiologický šok způsobený koronavirem. Ten se šíří stále dál a dál, dokud se jím nenakazí dostatečně velké množství lidí, aby se vytvořila takzvaná stádová imunita (přirozenou cestou, anebo uměle – pomocí vakcíny).

Střední fáze pandemie – potrvá do konce roku 2023
V této fázi se bude lidstvo vzpamatovávat z následků pandemie. Přestože v této fázi už bude mít pandemie vrchol úmrtnosti za sebou, neznamená to, že si úplně oddechneme. Na každou oběť pandemie připadne odhadem pět dalších vážně postižených lidí, kteří se v minulosti nakazili a kteří budou potřebovat následnou lékařskou péči.

Postpandemická fáze – začne v roce 2024
V tomto momentu evoluce rozhodne zda SARS-CoV-2 udeří znovu a ještě silněji než na začátku roku 2020 nebo "přijme úděl" koronavirů typu OC43 nebo HKU1.

Hodně štěstí

Upravil/a: tvaruzekcz

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Elkon myslím že tolik manipulovatelných hlupců procentuálně v naší společnosti není, bohužel pro tyto masy. V každém stádu je PŘES ČTVRTINU moudrých, rozumných a podobně postižených. Raději se připrav na respiky NAVĚKY, bo podobný mokrý sen se VÁM OSTATNÍM NIKDY nemůže nesplnit.

Avatar uživatele
Boy 13

Máte pravdu, že teď v zimě asi ne. Kord jak píšete, je sychravé období a člověk může chytit chřipku, virózu atdl. Ale co myslíte příští rok na jaře ? To už bysme snad mohli dát respirátory dolů ? Nebo to bude třeba příští další rok ? A co když se nedosáhne té proočkovanosti 75 % ? To budeme nosit respirátory i třeba další roky ? Děkuji Vám.

Avatar uživatele
zjentek

Respirátor začíná být "šik". Mohly by se technologicky vylepšit jeho vlastnosti ochrany proti virům, zdokonalit takto i komfort při nošení a v neposlední řadě si s takovými kousky nakonec mohou vyhrát módní domy a můžeme tady mít následný nepostradatelný a neodmyslitelný doplněk oblečení na všechna roční období, především vhodný do městské infrastruktury, ale také k cestování apod.

Jenže zatím lidstvo nemá chuť investovat do takto jednoduché a ve své podstatě geniální ochrany, kterou by při zdokonalení vlastností a návazném prokázání 100% učinku ochrany MĚL VLASTNĚ KÁŽDÝ SÁM OD SEBE RÁD bez opodstatněných obav o své vlastní zdraví. Jak vidíš, raději vyvíjíme nesmyslné vakcíny, což bylo nejspíše smyslem celé této pandemie ještě před jejím "zrodem". A kde je vedle ní nějaká ta "třísečka v kůžičce"... PXCHE! (;

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava