Amie

Kdy dáváte, pánové, pusu holce před kamarádem?

Dávají muži často pusu na tvář ženě, kterou chtějí i před svým kamarádem? Co tím chtějí naznačit, když ti dva spolu chodí? Co když zatím ne, ale jeví o ni pouze zájem?
Doplňuji:
od žen odpověď znám, takže to mě nezajímá.

Nejlepší odpověď
pusinka50

Pusu na tvář dávám každýmu – každé – kterého mám ráda a vůbec nic víc to neznamená, je to spíš o výchově, já tak byla vychovaná a už si to ani neuvědomuji.

Další odpovědi
Skeptik

Snaha vyvolat závist. Apel na emoce.

Drap

Nejspíše tím chtějí naznačit, že si dávají pusu na tvář

briketka10

já dávám pusu každému na tvář, když se vítám s kamarádkou a kamarádem, nebo se s nimi loučím, beru to jako projev vřelosti a radosti, že jsme se dlouho neviděli..
těch mužů se musíš zeptat:-D

posic

Tohle dělám jen čistě ze soutěživosti, možná vzbudit v kamáradovi žárlovist. Může tam být i nějaký podtext, významu: líbiš se mi. ;)