Kdy byla ofic.zrušena pov.školní docházka o sobotách(za doby komunismu)?děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Povinná školní docházka o sobotách byla zrušena ve šk. r. 1967/68.
Rok 1968/69 přinesl pro žáky 5 denní pracovní týden s volnými sobotami.

Podle stránky ZŠ Uherský Brod.
Doplňuji:
Oprava – 1967/68.

Další odpovědi
hanulka11

To jsem sama moc zvědavá , už si to nemohu vybavit , ale tipla bych cca 1967 – 1968

Mili @

Ve školním roce 1966–1967 to bylo, chodila jsem do 2. třídy…