BeRaut

Kdy byl představen Xiaomi Redmi Note 7?

Potřeboval bych vědět jaký den byl představen Xiaomi redmi note 7 v ČR??
Díky

Odpovědi
anonym

14.leden 2019 … a není to den představení v ČR ale globálního uvedení na trh. Pro ČR se ti dnes nikdo s lokálním ohlášením dělat nebude, je to zbytečné. Prostě se ohlásí čínská varianta pak global varianta, která se prodává po celém světě a má podporu všech jazyků včetně té češtiny samozřejmě. A tato global verze se sem dostane pár týdnů na to skrze první eshopy jako čajnamobil, které to začnou nabízet v předprodeji, postupně naskladňovat a pomalu zkoumat reálnou poptávku.