bolak

Kdy budou mít šimpanzi taky svoje práva?

Některý prej mají IQ přes 70 a stejně musej bejt zaklecovený, a přitom já znám človka (nikdo z rodiny) kterej má ještě nižší hodnoty a normálně funguje.

Nejlepší odpověď
Drap

Šimpanzi dostanou svá práva hned po delfínech.

Další odpovědi
badisko

nee nemuzou …to proste neprojde pak by se tlacili do politiky a vis jake by to bylo halooooo…uz tak je v parlamentu dost zviratek.....

Gorbell

Už by bylo načase. I gorily v některých zemích je mají, tak proč ne i šimpanzi.