Elk

Kdy bude zase další konec světa?

Co asi dělají ti, jenž čekali na konec světa a ono se jim to nevyplnilo? Vymyslí další kravinu?

Nejlepší odpověď
beer

" Další nejbližší konec světa (z těch významějších) má přijít v roce 2060. Na toto datum přišel vědec Isaac Newton, který vypočítal, že od obnovení svaté říše římské v roce 800, zbývá do konce světa 1260 let. V součtu to dává naše zlaté čílslo 2060."
http://www.ga­mepark.cz/konec_sve­ta_ne_7529.htm

Jak vidíš, budou i další. Dál jsem nehledal.

Další odpovědi
hanulka11

Náhodou vím to docela přesně
11.12.2013 ve 14.15
Doplňuji:
takže si letošní svátky užívejte- příští rok nebudou

iceT

konec světa bude,jestli mi vyhoří počítač

anonym

Určitě se najde nějaký magor a oznámí ve všech médii end of the World

balca

zítra bude ! řekl jsem to ! takže z toho udělejte aféru !

Mapel

Až si média budou chtít udělat sledovanost. Když to prolásím a média nic nezveřejní, tak to zanikne. V opačném případě začnou „všichni“ šílet.