dust8

Kdy bude Xiaomi Mi Band 8 NFC sakra už konečně v ČR? Proč má Čína NFC variantu s každou novou verzí vždy o dost dříve?

Odpovědi
elkon

Proč se neptáš dovozce Xiaomi? https://www.xi­aomicesko.cz/

Svaťa M

Konečně se mi snad podařilo najít nějaké datum. 4. října by měl začít prodej globální verze. Na nějakém polském webu se objevila předobjednávka za 199 zlotých.

Svaťa M

To by si moc nepomohl. Mám v podstatě stejnou otázku. Přes kontaktní formulář to nejde, stále mi to píše Neplatná emailová adresa, přestože je na 100% platná a na telefonu taky bez úspěchu. Jen ti tam řekne automat, že je máš kontaktovat přes email. Tomu se říká začarovaný kruh.