kdy bude konec světa?

duležita po moutřebu

Nejlepší odpověď
Nikuška

NIKDY!..az umres, tak umres! :( takove blbosti resit!

Další odpovědi
Miroslavst

To vím zcela přesně, dne 17.5. … ve 14:05:15 hodin všechny ptáci utichnou, začne foukat silný vítr od severu, obloha se zatáhne a den se promění v noc. v tuto chvíli se zastaví oběh Země okolo své osy .....
Bohužel, rok neřeknu :D

mosoj

No já myslím, že už brzy, protože si to lidstvo zaslouží.

dudu

O konci světa těšně před vánoci 2012 snad hovoří mayjský kalendář, ale s tím bych si hlavu nelámal, protože nedávno údajně předpověděla asi albánská vědma, jejíž proroctví mají 80-ti% úspěšnost, že o letosním listopadu vypukne třetí světová válka. Impulsem mají být události v Indii a v roce 2016 zůstane Evropa téměř vylidněna. Při čtení této hrozby jsem se usmíval jen do doby, než se ke mě dostala informace, že hošani okolo Ládin-bin se velmi usilují poštvat proti sobě Pakistán a Indii do té míry, aby tyto soustavně znepřátelené země proti sobě použily atomové zbraně!!

Třeba se tazatel obává, že do soudného dne již nestihne probendit svoje pozemské statky?

panenka

ted jsem četla že v roce 2012 a podle mého názoru jsou to jen žvásty

Nuk nuk

To nikdo neví.

anonym

Tak takové starosti by asi chtělo hodně lidí.

vecernice

To už bylo tolik předpovědí,že to ani nechci vědět.Někdy mám ale pocit,že se k němu pomalu blížíme.Jestli si chceš užít,tak užívej ,protože nikdy nevíš…

afro.minerva

Pro každého člověka je jeho soukromý konec světa smrt. Ale kdy bude opravdu konec světa to bude asi sotva někdo vědět.

Nepotřebujete spíš odbornou psychiatrickou pomoc, že vás tohle zajímá?

libor.aspa

tak to vim naprosto presne – 23.12.2012