Rokio

Kdy bude Kingdom Come Deliverance konečně s českým dabingem?

Ptám se, protože mám rád tuto hru. Zhlédl jsem několikrát celý Let is play od českých youtuberů. Hra měla ale při vydaní anglický dabing a české titulky.

Kdy bude ale získá český dabing tato hra? Jedná se o jednu z nejlepších českých her, takže by si český dabing zasloužila.

Předem děkuji za odpověď a přeji vám hodně zdraví!

Odpovědi
seraphico

Na stránkách kcdfandabing.cz, který si dabing vzal na starost, je v sekci nejčastějších otázek uvedena informace, že by to chtěli stihnout do první poloviny tohoto roku.

Zdroj: https://www.kcdfan­dabing.cz/#FAQ