elektrikář

Kdy asi dozrají višně, v okolí Roudnice n Labem?

Doplňuji:
Mám si pro ně do Roudnice dojet je tam celý sad snad mi tam nějaké nechají. Chtěl jsem jen vědět přibližně kdy se na to mám připravit.

Nejlepší odpověď
venkovan

Dva dny potom co je sezobou špačci a otrhají etnika. Máte holt smůlu.

Další odpovědi
anonym

To jeste nemuzeme odhadnout. 🙂 Zalezi na pocasi … jen bych to tipla na polovinu cervna ? Ale to je opravdu jen tip – jako kdyz jsem tipovala kazde utkani hokeje a trefila jsem se jen jednou. 🙂 -iv-