Avatar uživatele
anonym

Kdy asi budete takto plakat?!V dohlené době?

http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_em­bedded&v=9Xy2In­XXIkk

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kapka, briketka10 před 4510 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nikdy, konfuciánské rituály jsou pro západní civilizaci jen útrpné exotikum.
Doplňuji:
Dle psychologů dělají v afektu lidé snáze chyby, protože ztrácejí sebeovládání: – viz „dohlené“.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
eLx

dobrej tyjátr.. :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Také u nás jsem kdysi viděl bývalou kolegyni ronit krokodýlí slzy, když stála jako tajemnice MěNV u kondolenční knihy při úmrtí Březněva, nebo soudruha spolužáka jak nám s patosem a přímo v transu líčil svoje pocity po vstupu na palubu Aurory. Ovšem to jsem se bavil jak se říká, jako kůň až bránice bolela.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Podívej se na pohřeb u Romů. Poslední takový pláč byl vidět, když si přijeli myslím z Rumunska pro u nás utonulého jejich prince.
Respektujme jiné tradice a buďme rádi, že nikdo nemusí plakat na politický a mocenský příkaz.
Nicméně s ohledem na ekonomicý vývoj ve svtě – řekl bych, že v blízké době ani takto plakat nebudeme. Jen budeme sedět na holém zadku a skřípat zuby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Mě už to asi nestojí za to abych plakal. Z přílohy je ale patrné jak média a propagace dokaží zrežírovat vešlkolepé divadlo. Jsem přesvědčen že i u nás by jsme našly mnoho podobného, samozřejmě v trošku jiné formě a ne tak okatě. Zkrátka , když to tak lid chce.............

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

BEZVA DIVADLO jsou tak zfanatizovaní, že ani nevěděj, proč naříkaj, kdyby to nedělali, tak je asi armáda postřílí..vždyť to byl diktátor a to oni vůbec nevědí, protože jsou negramotní..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
01Ricco

U nás asi takhle plakat nebudeme, máme jinou kulturu, kde emoce tolik neprojevujeme.

Mimochodem docela mě zaujalo, že ty lidé jsou docela normálně oblečeni, čekal bych takové ty šedozelené teplákouniformy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Netřeba chodit daleko.I u nás právě probíhá podobné divadlo v trochu kulturnější podobě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacChill

Myslím že nejzajímavější komentář u videa to naprosto vystihuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak tohle je fenomén který stojí za zkoumání. Jsou jako děti. 🙂 Na tomto principu se realizují revoluce. Ale je dobře že ti lidé pláčou, aspoň se chvíli chovají slušně. U nás v dohledné době plakat nebudu. Přeji ze srdce severní Korei aby se jim jejich vůdce vrátil!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
773038948

:‚-D tak z toho nemůžu :‘-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

no to je úlet

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek