Kdy asi budeme stavět první sněhuláky?

V Krušných horách a na Šumavě padal první sníh.
Sněhuláci v září?

Nejlepší odpověď
mosoj

Půlka října. Jako loni.

Další odpovědi
anonym

Pocitam koncem rijna.

anonym

myslím že podzim bude sice chladný ale propršený,sníh jestli bude tak až koncem listopadu,a to jen takový ten poprašek co hned zmizí,budeme rádi když nebudou Vánoce jako loni na blátě

BEAES

Na horách možná, ale v nížinách tipuji prosinec.

panenka

Tipuji začátek Listopadu.

oskar

Letos přijede Martin na bílém koni tak na Martina si postavíme sněhuláka.

Velbloud

V praze myslím že nikdy!

kropitko

Vzhledem k tomu,jak se počasí pokazilo a vzhledem k výraznému ochlazení bych se vůbec nedivila. Já osobně jsem prohlásila asi tak před dvěma dny,že bude za 14 dní sněžit a zima,že bude letos krutá.