majha

Kdy a za jakých podmínek mám nárok na lázně po resekci tlustého střeva?

Odpovědi
marci1

Na doporučení chirurga lze poskytnout lázně do 6 měsíců po operaci.

da ny

Na písemné doporučení odborného lékaře (pravděpodobně gastroenterologa) s Vámi návrh na KLP sepíše praktický lékař.
Někdy lze uvést v žádosti až 3 lázně (lázeňská zařízení/domy – pravděpodobně v Karlových Varech).
Praktik nebo Vy doručíte žádost své ZP, počkáte na vyjádření/schvá­lení/přidělení .
lázeňského pobytu.
Žádalo se do půl roku od operace, pokud nenastaly nějaké změny. Informujte se u svého lékaře – odborného, zda lázně doporučuje a praktického lékaře.