Pokročilý

Kdy a za jakých okolností doma zapínáte přímotop?

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jen vyjímečně použiju teplovzdušný ventilátor, když si chci rychle vyhřát koupelnu před koupáním. Jinak ne, je to drahý špás.

Další odpovědi:

Pokročilý

Nemám žádné jiné alternativy, takže přímotopy vytápím byt celou zimu. Ovšem mám taky sjednaný úplně jiný tarif s dodavatelem elektriky a "noční proud" mi běží cca 20hodin denně.

Stříbrný

... no, většinou, když je mi zima, když je mi teplo, pouštím většinou větrák ...

Zlatý

Nikdy, za žádných okolností.

Zlatý

Nezapínám. Když je mi chladno, více se obleču. :-))

Zlatý

Teď mi běží skoro pořád na nejnižší teplotu,
na noc vypínám.

Zlatý

Nikdy
Ev. v případě poruchy běžného topení tak nějakou tu kostku s ventilátorem nebo něco takového (podle toho co mám po ruce)

Pokročilý

Nikdy, provoz je neekonomický.

Bronzový

Za žádných okolností,nakonec ani nemůžu pže žádný takový nevlastním!!

Pokročilý

Bydlíme ve starším RD a topíme plynovým kotlem. Přímotop (elektrický 800 W) máme jen v koupelně nahoře na zdi. Zapínám ho jen v zimě na koupání ve vaně.
Samozřejmě pomůźe jen když jdu z vany, než se osuším ručníkem a obléknu.

V poslední době špatně v noci spím, tak si sednu k PC a koukám na nahrávky (v noci když se netopí), byla mi zima jen na nohy, tak jsem si před týdnem koupil elektricky vyhřívanou botu, má příkon 100W a hřeje pěkně, dám do ni nohy s ponožkami a je mi přijemně. Dávám odkaz (i když boty jiných výrobců budou stejné).

Zdroj: https://www.alza.cz/gallet-cch 210-d4576820.htm

Diskuze k otázce

Stříbrný

aliendrone

Kepler, Brblal>>> K ČEMU si zapínáte přímotop ke koupání? To se myjete ve studené vodě? :o Já naopak vylezu z vany nebo ze sprcháče rozpařený jaxviň, takže trošku chladu naopak vřele uvítám. ;) :D :D

Pokročilý

Brblal

Já se nekoupám v horké vodě, a koupelnu máme studenou, každopádně ve vaně v teplé vodě mi zima není. Když vylézám z vany mám i mokré vlasy. Tak ten přimotop zapínám ale jen v zimě.

Zlatý

Kepler

marci: jasně, péřová bunda je do vany nejlepší! :-))

Stříbrný

aliendrone

Nebyls na vojně? Nevíš, že špína do 10cm tlouštky hřeje, nad 10cm opadá sama? ;) :D

Zlatý

Kepler

Ty čuně! No jo alien. Ale z vlastí zkušenosti vím, že se tak děje už při vrstvě 1 cm!

Stříbrný

aliendrone

Pche, tak máš v ojedinělém případě pokročilejší technologii, no bóže. Já jsem zato KRÁSNĚJŠÍ a vůbec! ;) :D :D

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 1282
Zlatý mosoj 981
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 468
Zlatý Kepler 444
Stříbrný cukrar 386
Zlatý annas 316
Zlatý marci1 287
Zlatý Hlada 285
Stříbrný elektrikář 247

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.