Avatar uživatele
Lleni

Kdy a proč jste naposled brečeli??

A jestli kvůli někomu, pomstili ste se mu? Jak?
Doplňuji:
Já mám takový 3 fáze když mi někdo udělá něco naschvál hnusnýho..Tak tomu nejdřív nevěřim, pak je mi to líto, a pak mám 100chutí se pomstít.. Pak mě to většinou přejde .. XD XD XD
Brecěla sem když mi moje nej řekla že se stěhuje do egypta..
Občas se mi chce brečet, když přemýšlim jaký to bude na světě bez rodičů…nebo když přemýšlim o koncentračních táborech.. A těch lidech co za nic nemohli…
.jinak když někdo je na mě hnusnej nebo mě někdo zradí.(nejvíc mě to raní od blízkých který sem věřila)
… , a jé nemám se komu svěřit , tak je mi strašně úzko ,a pak si nikam zalezu, a vybrečim se z toho- vždycky mi to pomůže..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Lleni

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Gorbell, briketka10, anonym před 4101 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

je tomu asi měsíc a půl – zemřel můj někdejší učitel angličtiny a velký překladatelský vzor Jiří Vaněk.
Těšil jsem se, že bude svědkem mého prvního publikovaného překladatelského počinu – můj rozpracovaný překlad viděl naposledy coby patnáctistránkový nečistopis. Nyní má stránek dvě stě a chýlí se ke konci. Věčná škoda, že už to nestihl…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Po vyhlášení amnestie. Zoufalstvím, vztekem.
O pomstě přemýšlím, kudy chodím!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
WeeBear

Naposled jsem brečela před rokem a půl, když jsem přišla domů, a v den, kdy jsme byli objednaní s dvouměsíčním koťátkem na veterinu, ležel tuhý, studený, bez života na zemi. Měl otevřené oči a přišlo mi, že i přes to kouká na mě. A jak to píšu, ty slzy jdou ven znova, smutnější pohled jsem doposud nezažila. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

O Silvestrovské noci neočekávaně zemřel o rok starší bratranec. Když jsem ráno na Nový rok tuto zprávu dostal meilem od jeho devadesátiletého otce úplně mě to rozhodilo a brečel jsem s prominutím jako nějaká stará ......./meretrix/.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

převčírem jsem brečela smíchy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nikdy nebrečím.
Doplňuji:
Myslím jako, že mi netečou slzy proudem, ale mám často vlhké oči i když je mi veselo. Nemám žádný důvod být smutná. Nepočítám nějakou tu občasnou slzu u filmu nebo knihy. A hlavně nebrečím nad špatným světem – snažím se spíše pomáhat, ale i když nikdy nepomůžu všem zvířatům nebo dětem, tak moje slzy jsou nanic.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Před pár lety když se mnou praštil na šutry až to zadunělo a zachrastilo až slzy vylezly z očí ven.
Nechal jsem ho ležet tak jak se odkutálel a sebe jsem dovezl do nemocnice.
A to jsem měl na botách kvalitní podrážky – co by bylo, kdybych byl v polobotkách

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Tak zrovna teď k tomu nemám daleko, dneska mi umřela moje milovaná žabička a to jí ani nebyly čtiři roky. Nejhorší na tom je, že vůbec netuším z jakého důvodu. :o(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

brečím smíchy při sledování Partičky

a naposledy jsem brečela při filmu Osm
statečných opakovali ho minulý týden v TV :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

tady něco pro tebe > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdy-jste-naposledy-breceli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

zrovna včera, když jsem si obědnal hodně chilli do hamburgeru, bylo ho tam vážně hodně… ano, pomstil jsem se, snědl jsem ho ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Když jsi mi přestala psát 🙂 … Jo, pomstil … přestal jsem taky! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

brecim kazdy den.vycitkami svedomi,zpackanym zivotem svoji naivitou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M.

Loučení, čtvrtek. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek