Lleni

Kdy a proč jste naposled brečeli??

A jestli kvůli někomu, pomstili ste se mu? Jak?
Doplňuji:
Já mám takový 3 fáze když mi někdo udělá něco naschvál hnusnýho..Tak tomu nejdřív nevěřim, pak je mi to líto, a pak mám 100chutí se pomstít.. Pak mě to většinou přejde .. XD XD XD
Brecěla sem když mi moje nej řekla že se stěhuje do egypta..
Občas se mi chce brečet, když přemýšlim jaký to bude na světě bez rodičů…nebo když přemýšlim o koncentračních táborech.. A těch lidech co za nic nemohli…
.jinak když někdo je na mě hnusnej nebo mě někdo zradí.(nejvíc mě to raní od blízkých který sem věřila)
… , a jé nemám se komu svěřit , tak je mi strašně úzko ,a pak si nikam zalezu, a vybrečim se z toho- vždycky mi to pomůže..

Nejlepší odpověď
quentos

je tomu asi měsíc a půl – zemřel můj někdejší učitel angličtiny a velký překladatelský vzor Jiří Vaněk.
Těšil jsem se, že bude svědkem mého prvního publikovaného překladatelského počinu – můj rozpracovaný překlad viděl naposledy coby patnáctistránkový nečistopis. Nyní má stránek dvě stě a chýlí se ke konci. Věčná škoda, že už to nestihl…

Další odpovědi
Damiana

Po vyhlášení amnestie. Zoufalstvím, vztekem.
O pomstě přemýšlím, kudy chodím!

WeeBear

Naposled jsem brečela před rokem a půl, když jsem přišla domů, a v den, kdy jsme byli objednaní s dvouměsíčním koťátkem na veterinu, ležel tuhý, studený, bez života na zemi. Měl otevřené oči a přišlo mi, že i přes to kouká na mě. A jak to píšu, ty slzy jdou ven znova, smutnější pohled jsem doposud nezažila. ☹

dudu

O Silvestrovské noci neočekávaně zemřel o rok starší bratranec. Když jsem ráno na Nový rok tuto zprávu dostal meilem od jeho devadesátiletého otce úplně mě to rozhodilo a brečel jsem s prominutím jako nějaká stará ......./meretrix/.

hanulka11

převčírem jsem brečela smíchy

anonym

Nikdy nebrečím.
Doplňuji:
Myslím jako, že mi netečou slzy proudem, ale mám často vlhké oči i když je mi veselo. Nemám žádný důvod být smutná. Nepočítám nějakou tu občasnou slzu u filmu nebo knihy. A hlavně nebrečím nad špatným světem – snažím se spíše pomáhat, ale i když nikdy nepomůžu všem zvířatům nebo dětem, tak moje slzy jsou nanic.

venkovan

Před pár lety když se mnou praštil na šutry až to zadunělo a zachrastilo až slzy vylezly z očí ven.
Nechal jsem ho ležet tak jak se odkutálel a sebe jsem dovezl do nemocnice.
A to jsem měl na botách kvalitní podrážky – co by bylo, kdybych byl v polobotkách

Lucijej

Tak zrovna teď k tomu nemám daleko, dneska mi umřela moje milovaná žabička a to jí ani nebyly čtiři roky. Nejhorší na tom je, že vůbec netuším z jakého důvodu. :o(

briketka10

brečím smíchy při sledování Partičky

a naposledy jsem brečela při filmu Osm
statečných opakovali ho minulý týden v TV :(

bolak

tady něco pro tebe > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdy-jste-naposledy-breceli

huxa

zrovna včera, když jsem si obědnal hodně chilli do hamburgeru, bylo ho tam vážně hodně… ano, pomstil jsem se, snědl jsem ho ;)

Alesh

Když jsi mi přestala psát 🙂 … Jo, pomstil … přestal jsem taky! 🙂

pizlicka

brecim kazdy den.vycitkami svedomi,zpackanym zivotem svoji naivitou.

M.

Loučení, čtvrtek. :)