ivysek

Kdy a kde koupit meruňku? Ovocný stromek.

Chci koupit meruňku Hargrand jako dárek, kdy a kde se dá koupit? Děkuji.
Doplňuji:
Google jsem samozřejmě zkoušela jako první, ale v asi dvaceti zahradnictvích, které jsem prohlížela, meruňky nemají. Asi už není sezóna. Proto jsem hodila dotaz sem, jestli třeba někdo neví, kde by se teď dala sehnat, nebo ve kterém zahradnictví by ji mohli objednat…

Odpovědi
www

Použij stejný odkaz, ale přidej lokalitu:

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=O­vocn%C3%A9+strom­ky+prodej&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&sky=­ee&redir_esc=&hl=cs&

anonym

Měli by ji mít ve školkách, ale závisí na danné lokalitě, jedná se o to, že ne každá odrůda se hodí všude.V každém zahradnictví, nebo školce určitě poradí.
Doplňuji:
Už je pozdě, musíš vydržet do podzimu. http://www.zah­radnictvikyva­la.cz/cs/kata­log-rostlin/ovocne-stromky-a-kere/

beer

Ony se meruňky sázejí většinou na podzim, pak březen-začátek května(v méně vhodných podmínkách), takže opravdu už může být pozdě..