Avatar uživatele
dudu

Kdy a kde bude člověk moci létat jako ptáci?

Údajně např. na Měsíci jakmile ho lidstvo osídlí a vybuduje patřičné zázemí. Bude-li k dispozici rozlehlý prostor s atmosférou jako na naší matičce Zemi, lze si nasadit křídla a díky pětinové gravitaci létat jako ptáci. Tento sport si oblíbí zejména mladí „Lunáci“!
Je to pravda nebo fikce?
Doplňuji:
Je zřejmé, že některým chybí nejen fantazie, ale hlavně schopnost promítnout si znalost fyzikálních zákonů do praxe.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: dudu

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, mosoj, johana 56, zzzzz, gagaga, Jan Ouhrabka před 3545 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jan Ouhrabka

Možná v budoucnu na měsíci.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Vše, co není skutečností je prozatím pouhou fikcí..

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit


Avatar uživatele
MK44

No, jistě!! Osídlení Měsíce je na spadnutí. Jen co ten chudák udrží atmosféru a v Moři Jasu zašplouchá příboj, může se tam ze Sněžky protáhnout lanovka. A propos, pozemeček! Už jste si zakoupil? Zatím trénovat let. Jako luňák to nepůjde, ale jako pták kivi … 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Jenže ptáci, jak známo, si křídla nenasazují, mají svá vlastní. Nasazením „protéz“ určitě člověk nezíská letové schopnosti jako pták a vlastní křídla mu nenarostou. Správná odpověď proto zní: Nikdy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

znalost fantazie mi nechybí a ani ta druhá schopnost, tudíž věřím, že festfůdová zdechlina poletí, až na to bude mít fyzičku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jedině jako astrální cestování, jinak to nelze.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dudu

ad MK44 – co jste za giganta, že si berete právo dehonestovat druhé a přitom, zdá se, ani nevíte co vlastně kocour zahrabává do plev!

před 3545 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MK44

Toliko reaguju na otázku, která svým obsahem odpovídá kategorii, do níž jste ji zařadil 🙂 Došlo-li snad při tom k pochybení, ať už z kterékoli strany, je mi to líto a rozhodně nebylo mým úmyslem někoho dehonestovat. Mně v té představě výletu na Měsíc za účelem zalétat si jako pták připadá fantazie poměrně dost. Vám ne? 😉

před 3545 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek