dudu

Kdy a kde bude člověk moci létat jako ptáci?

Údajně např. na Měsíci jakmile ho lidstvo osídlí a vybuduje patřičné zázemí. Bude-li k dispozici rozlehlý prostor s atmosférou jako na naší matičce Zemi, lze si nasadit křídla a díky pětinové gravitaci létat jako ptáci. Tento sport si oblíbí zejména mladí „Lunáci“!
Je to pravda nebo fikce?
Doplňuji:
Je zřejmé, že některým chybí nejen fantazie, ale hlavně schopnost promítnout si znalost fyzikálních zákonů do praxe.

Nejlepší odpověď
Jan Ouhrabka

Možná v budoucnu na měsíci.

Další odpovědi
beer

Vše, co není skutečností je prozatím pouhou fikcí..

MK44

No, jistě!! Osídlení Měsíce je na spadnutí. Jen co ten chudák udrží atmosféru a v Moři Jasu zašplouchá příboj, může se tam ze Sněžky protáhnout lanovka. A propos, pozemeček! Už jste si zakoupil? Zatím trénovat let. Jako luňák to nepůjde, ale jako pták kivi … 😉

cochee

Jenže ptáci, jak známo, si křídla nenasazují, mají svá vlastní. Nasazením „protéz“ určitě člověk nezíská letové schopnosti jako pták a vlastní křídla mu nenarostou. Správná odpověď proto zní: Nikdy.

zjentek

znalost fantazie mi nechybí a ani ta druhá schopnost, tudíž věřím, že festfůdová zdechlina poletí, až na to bude mít fyzičku

anonym

Jedině jako astrální cestování, jinak to nelze.

dudu

ad MK44 – co jste za giganta, že si berete právo dehonestovat druhé a přitom, zdá se, ani nevíte co vlastně kocour zahrabává do plev!

MK44

Toliko reaguju na otázku, která svým obsahem odpovídá kategorii, do níž jste ji zařadil 🙂 Došlo-li snad při tom k pochybení, ať už z kterékoli strany, je mi to líto a rozhodně nebylo mým úmyslem někoho dehonestovat. Mně v té představě výletu na Měsíc za účelem zalétat si jako pták připadá fantazie poměrně dost. Vám ne? 😉