dust8

Kdy a kde během roku bývají nejlepší akce na prodej Windows 10?

Odpovědi
anonym

Microsoft akce tohoto typu neposkytuje , domácím uživatelům dává pouze slevu na upgrade z předchozí verze . U předprodeje jsou pak takovéto akce zpravidla falešné (tj je vylhaná a přemrštěná údajná původní cena) .pokud hledáš operační systém za výhodné peníze pak ty od opensource vývojářů jsou po celý rok zdarma.

zjentek

To se ještě i ve 21. století kupuje? já myslel, že společnost chrlící tyto produkty je živa již čistě z podpory charity.