Kdy a jak přesadit tulipány

Dostala jsem k MDŽ pět tulipánů v květináči .. pomalu odkvétají a já nevím kdy a jakým způsobem je pak mám přesadit.Mohu je dát do truhlíku na balkon až bude venku teplo?

Nejlepší odpověď
venkovan

S tulipány je to jako s chlapy. Teď je potřeba jim omezit zálivku, aby se mohly zatáhnout. Potom je potřeba vyndat aby zaschly (ale nevyschly) a na podzim zasadit aby se mohly zas nacucat.
Stejně tak s chlapem – občas mu omezit zálivku, ale nenechat ho úplně vyschnout a potom v pravý čas ho nechat nasát, aby zas rozkvetl.

Další odpovědi
tom004

Dost rad a nápadů je zde.

http://hobby.id­nes.cz/hrnkove-jarnicky-po-odkvetu-nevyhazujte-venku-se-zase-ujmou-p5t-/hobby-domov.aspx?c=A090214­_001242_hobby-domov_mce