Michal Kole

Kdy a jak dlouho policejní vyjednavač snaží s pachatelem vyjednávat a kdy rovnou nastoupí zásahová jednotka URNA ?

Nejlepší odpověď
dudu

Míšo, z většiny tvých vyjádření jednoznačně vyplývá, že přes řadu specifik své osobnosti dementní ani náhodou nejsi. Proto si lámu hlavu, zda položením této otázky děláš blbce ze svého okolí nebo ze sebe. Pokud bažíš a ukájíš se morbidním humorem pak prosím, ale jinak si podobné dotazy laskavě strč za klobouk. Jestliže velitel zásahovky má třeba za chvíli vyzvednout svoje ratolesti ze školky, pak má pachatel nejspíše smůlu. Co ty na to!!

Další odpovědi
Drap

To je případ od případu jiné. Záleží na vyjednavači a na veliteli zásahu.

badisko

no to bude nejspise pripad od pripadu a taky co je ten pachatel zac …no kdyby ciste teoreticky pachatel drzej divku v bazene a ta neumela plavat tak by URNA asi sakrocila brzo …vime Michale :D..

led

Podľa potreby. Časový údaj nie je dôležitý, dôležitý je výsledok.

nimbus4

Zhruba tak dlouho, za jak rychle účinkují léky proti schizofrenii. 33 min 33 sekund.