razdvatri

Kdo způsobil druhý výbuch ve Vrběticích, když obvinění ruští agenti odjeli z ČR ihned po prvním výbuchu?

Ke dvěma detonacím skladů ve Vrběticích došlo v říjnu a v prosinci 2014. Agenti Miškin a Čepiga, kteří cestovali pod falešnými pasy, byli na našem území prokazatelně pouze v prvním případě a odjeli hned v den první exploze. Kdo tedy způsobil druhý výbuch ve Vrběticích?

Nejlepší odpověď
Emefej

Kdo to způsobil nevím, ale existují i časované nálože, víme?

Další odpovědi
autacek

Po tom nepátrej, k vykopání válečné sekery již došlo, účel odstavení Rusů od obchodní spolupráce splněn.

Jeden by řekl, že po sedmi letech vyšetřování, když se čeští představitelé rozhodnou vyjít na povrch s obviněním jedné z největších velmocí světa, budou předloženy pádné nezpochybnitelné důkazy.. a ono ejhle, ono se to musí vlastně ještě prověřit a učesat, nic se na povrch nepustí.

Nassin

Čuk a Gek.

paul1

Nejpravděpodobněji časovaná nálož, jinak se to dá těžko vysvětlit. To ale zase odporuje teorii, že výbuch měl v obou případech nastat až po dodání zboží.

ten který je

Pat a Mat.

plebs

Časovaná nálož anebo zakrytí kšeftů s municí dodávané podnikavci a šlendiánsvím státu na různá místa ve prospěch západu i východu.
Žijeme ve státě kde svoboda neomezeného podnikání měla přednost před bezpečným životem místních občanů, kde bylo mimo jiné 7500 tun výbušnin, 50raket SS 20 nespočítané množství ručních zbraní a nábojů. A to vše ve vzdálenosti 900 metrů škola, továrna Biochémie a domy.
Pracovali tam studenti bez školení sklad hlídali dva někdy i ženy ozbrojeni plynovkami. Zárodek kšeftů s muničním skladem pochází z roku 2012, kdy Míra s Hávou vyměnili Vojenského ředitele za podnikavce Vendu Irovského, který studoval přes léto Turbo Plzeň, ale před turbo promocí mu to aféra típla.
Do doby kdy sklad do roku 2006 měla armáda byl dvojitý plot ostnatý drát, hlídky samopaly obcházející celý areál a i hafík byl přítomen.
I přes vlastnictví soukromých podnikavců pravidelnou kontrolu zbraní má na starost a povinnost policie, pravidelnou kontrolu, revizi, technický stav nakládání s uloženým materiálem a kšefování s výbušninami má na starost armáda.
Tudíž Bohúšova vláda, ministr vnitra, ministr obrany, šéf BIS klíďo píďo jsme v teploučku v kanceláři co se děje u podnikavců nás nezajímá.
Když v době náhubkové otevřel hospodký pro pět kunčaftů putyku pro pár piv a slivovice stát zapnul tykadla naběhla policejní hlídka, někdy i zakuklenci na vyražení zavřených dveří a pisálkové měli ihned plné denníky.
Po výbuchu byla tlaková vlna do vzdálenosti 15 km, druhý výbuch byl načasován tak že tam nebyl žádný zaměstnanec.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

led

plebs, krásne scifi s politickým zameraním „druhý výbuch byl načasován tak že tam nebyl žádný zaměstnanec.“.
Skúste rozmýšľať: akú istotu mal páchateľ toho druhého výbuch 2 mesiace po prvom, že na tom mieste nikto nebude? Predsa tam museli byť minimálne pracovníci, ktorí likvidovali zbytky po prvom výbuch a ostraha priestoru prípadne ešte aj vyšetrovatelia výbuchu.
Ten výbuch, ktorý tam bol, to predsa nie je krabička zápaliek, ktoré naraz zapálite v popolníku.

Pepa25

je množství nových nicků zde náhoda? Ne: https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/dezinformac­ni-protiutok-weby-bleskove-rozjely-kampan-o-kauze-vrbetice-151253?

Emefej

Také jsem si toho všimnul. Náhoda to zcela určitě není.

Mc Merkurion

… ne, není, to stejný se dělo (děje) ohledně kovidu …