Frogman

Kdo zodpovídá za případný postih kvůli licenci na nějaký obrázek jako potisk na triko?

Teoretická otázka.
Najdu si na internetu nějaký obrázek, který se mi líbí a licenci na obrázek řešit nebudu, pak půjdu na nějaký web, nahraju tam obrázek jako přílohu s tím, že mi daná firma obrázek natiskne pro osobní potřebu na triko.
Je to v pořádku? Jestli ne, komu hrozí jaký postih – mně jako zadavateli, nebo výrobci za vytvoření? :)

Odpovědi
ivzez

Není to v pořádku a pokud při objednání nedoložíte vlastnictví obrázku
nebo souhlas autora, neměl by Vám takové tričko nikdo udělat.

Postih podle mne hrozí oběma, větší tiskaříi.