Avatar uživatele
kurec

Kdo má více kontaktů, má lehčí život?

Jako třeba že když mám kus rodiny, který bydlí kousek od Atlantiku ve Francii, a mohu u nich trávit prázdniny (hlavně trochu levněji), je to trochu lepší, než kdybych je neměl, ale takových příkladů může být více

Zajímavá 0 před 2250 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Zřejmě se ptáte na to zda má lehčí život ten, kdo má kolem sebe větší množství lidí ochotných ho zásobovat službami a zbožím zdarma 🙂 Ano takový má zřejmě pohodlnější život, … takovému člověku se říká „vyžírka“

Pokud chcete trávit dovolenou kdekoliv levněji nemusíte si hned pořizovat vzdálené příbuzné, stačí si vybrat z nabídky pronájmů Airbnb 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
orestez

Posímtě jagdo ti to řekl? Můj bácha, jo, má míň kontaktů v telefonu než voni jeho. Takže jsou tam rozhlasáci, moderátoři, i ten s tím rozbitým Ferrari, fotbalisté a jejich titok. Jeho mladá se fotila s dj. Tiësto, když byl v Brně. Já mám kontakt na kamarády hudebního skladatele Bohuslava Martinů. Žel, nikomu z nás se nežije nějak jinak, že by něco nemusel. Jestli chcete pomoct s kácením na zimní otop, pak se můžete přidat k těm kontaktům.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek