kurec

Kdo má více kontaktů, má lehčí život?

Jako třeba že když mám kus rodiny, který bydlí kousek od Atlantiku ve Francii, a mohu u nich trávit prázdniny (hlavně trochu levněji), je to trochu lepší, než kdybych je neměl, ale takových příkladů může být více

Odpovědi
anonym

Zřejmě se ptáte na to zda má lehčí život ten, kdo má kolem sebe větší množství lidí ochotných ho zásobovat službami a zbožím zdarma 🙂 Ano takový má zřejmě pohodlnější život, … takovému člověku se říká „vyžírka“

Pokud chcete trávit dovolenou kdekoliv levněji nemusíte si hned pořizovat vzdálené příbuzné, stačí si vybrat z nabídky pronájmů Airbnb 🙂

orestez

Posímtě jagdo ti to řekl? Můj bácha, jo, má míň kontaktů v telefonu než voni jeho. Takže jsou tam rozhlasáci, moderátoři, i ten s tím rozbitým Ferrari, fotbalisté a jejich titok. Jeho mladá se fotila s dj. Tiësto, když byl v Brně. Já mám kontakt na kamarády hudebního skladatele Bohuslava Martinů. Žel, nikomu z nás se nežije nějak jinak, že by něco nemusel. Jestli chcete pomoct s kácením na zimní otop, pak se můžete přidat k těm kontaktům.