antík

Kdo žije v Ostravě, smog dělají takoví znečišťovatelé jako Mittal, nebo si to děláme sami?

Vím že když si nikdo nezatopí hnědym uhlím,takk je to v pohodě,pokud ano,je tam smrad jak v hajlu(=z,a ne v hajlu :D )
Doplňuji:
Ale i mi sami si děláme velký podíl,to musíke uznat

Odpovědi
SajmonModer

Taky jsem z Ostravy, je to hrůza. každý den strašný smrad, ale dnes je hezky. Kdo to dělá? Tak určiě ty továrny, máme jich tady požehnaně.

venkovan

Děláme si to sami, protože kupujeme zboží které využívá výrobků z hutnictví.