Kdo zaplatí dialýzu v zahraničí? Jak je to v jednotlivých státech s úhradou dialýzy ze strany pojišťovny?

Nejlepší odpověď
mosoj

Producent František Janeček má zaplatit za „instalaci“ dvou stentů v USA 2 000 000 Kč. Toto by nám zde také chtěli zavést naše sluníčka!!!!

Další odpovědi
Drap

V každém státě jinak. Záleží na způsobu pojištění. Pokud se při výjezdu pojistíš na dosti vysokou částku a pojištění bude zahrnovat takovéto ošetření, tak to zaplatí pojišťovna.

Kryšpín

Dia nevím, ale čecháčkové kňourali na mini poplatek 30 Kč u lékaře, neb poplatek za pobyt v nemocnici.
Na př. v Německu i Rakousku pobyt v nemocnici denně 10 EUR, v Anglii ošetření u stomatologa 40 Liber.

A u našeho největšího přítele a ochránce v USA denní pobyt v nemocnici, pokoj a strava 5 tisíc dolarů, cena operace slepého střeva 55 tisíc dolárů a.t.d.