Carlos1

Kdo zabil koťata?

Které zvíře mohlo zakousnout naší kočce koťata. Může to udělat konkurenční kocour tak, jako je to u lva? Pes to být nemohl, nikdo ze sousedů psa nemá. Koťata mají prokousnutou hlavu.

Nejlepší odpověď
yuko

Kuna lesni.

Další odpovědi
hapiky

To musel být Stillundiscove­redkittenkiller, ale ten ještě zatím nebyl oficiálně objeven.

michalds

Kuna, liška, pes.

zjentek

Nejspíše KUNA SKALNÍ. Tech je teď u lidských obydlí přehršel a v těchto podmínkách se jí daří se dále úspěšně přemnožovat.

S oblibou jen tak z plezíru:

  1. „vybijou“ celý kurník- slepicím prokoušou hlavy a rozhryžou vajíčka
  2. navštíví dutiny vášeho vozu „pod kapotou“ a přehryžou „zbytečné“ hadičky, které tudy vedly, takže auto je ráno nepojízdné.

Nejúčinnější obrana:

Jako domácího mazlíčka ořídit si také jednu ochočenou kudu!

mzm

Ano, mohl to být konkurenční kocour. Dělají to.