mosoj

Ke konci června byl naplněn výběr daní plánovaný na celý rok. Kdo za to může, EET, nebo Kalousek?

Ke konci června byl naplněn výběr daní plánovaný na celý rok! Což umožňuje ministrovi financí vesele nadělovat na jednotlivé resorty.
Poměrně důležitá informace jako by unikla našim „nestranným“ médiím.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… proto ho urychleně poslali od válu …

… našim mediím tato informace neunikla, jen o ní záměrně zapomněly informovat …

Další odpovědi
Smlouvyzdarm

To je vážně pravda? A dá se to někde ověřit? Samozřejmě, že Kalousek s Fialou to budou přičítat dřívějšímu vládnutí svých stran, ale tak hloupý tu snad nikdo nebude, aby si myslel, že to nastartovali takovými kroky jako bylo zvýšení DPH, zvýšení daně z příjmu, zvýšení daně z převodu nemovitostí. Což teď hlasitě křičí, že chtějí zrušit nebo snížit – no jo blíží se volby.
Asi si budeme muset přiznat, že se tu přece jen hodně kradlo. Asi mnohem více než si myslela pravice, která EET kritizovala. To bouhužel poukazuje spíše na její odtrženost od reality a dobrý Babišův úsudek. No, jestli je to pravda, tak nevím co ještě chtějí vymyslet, aby nevyhrál volby.....

ivzez

Nevím.
Ale řekla bych, že by v tom Kalousek tentokrát
mohl být nevinně (on rozpočet nesestavoval).