briketka10

Kdo z vás žije sám, třeba i se zvířátky?

Ti, kteří napíší, že je to jejich
věc, ať raději neodpovídají vůbec.

Děkuji

Nejlepší odpověď
Kepler

Já ano, jsem singl – má to svoje výhody. Zvířátka ale nechci, rád bych pejska, ale neměl by se o něj kdo postarat, kdybych byl delší dobu pryč. Takže zvířátka jsou u mně jen ta, co přiletí oknem a občas nějaká ta breberka – těch se zbavuju. Akorát v koupelně jsem měl pavouka Karla, nosil jsem mu mouchy.

Další odpovědi
zjentek

Tak to je setsakramentský rozdíl- sám či se zvířátkem ;)

Pes je nejlepší přítel člověka.
Lord Byron

talka

Ovdověla jsem v r. 2003.

Drap

Mne se to sice netýká, ale zvládl bych to i sám, kdyby to bylo nutné.