SusanWoman

Kdo z vas vyhral vic nez milion v Sazce?

Nejlepší odpověď
led

Dnes už je milionárom, kde kdo. Minimálne každý vlastník pražského bytu, domu. No, ale 30 Kč z minulého tisícročia/sto­ročia, vtedy aj „1 haléř“ bol peniaz. To sa dnes už rýchlo blíži k dnešnému milióniku.
To radšej ostanem pri tej mojej prvej a poslednej predhistorickej výhre a dnešnej penzii.

Další odpovědi
anonym

v Sazce ? pravděpodobnost je tak mizivá že bych si klidně ten milion vsadil na to že z aktuálního osazenstva odpovedi.cz absolutně nikdo 🙂

zjentek

Záleží, kdy v čase. Ještě za komančů by podobná výhra byla o penězích. Dneska je to o ničem, otázka o ničem.

marci1

Jo, já se přiznám a Ty se budeš chtít se mnou dělit. 🙂

aliendrone

Sazka se ještě hraje? Pamatuji za bolševika, sloupek stával 0,50, pak korunu. Měl jsem BEZVA systém (rozpis) na 3 trojtipy, 6 dvojtipů a 4 tutovky na 36 sloupců. (zaručená 2. cena). Tenkrát jsme to hrávali snad všichni, ale mám takový pocit, že dnes se už Sazka ani neprovozuje. Venkoncem kdo by sázel na to, jak „připlují kapříci“? Ale výhry v Sazce byly o ničem, 1. cena cca několik desítek tisíc, druhá pár stovek a 3. cena tak kolem 50Kčs, spíš méně. Miliony tam jistě nebyly. ;) :D :D