Kepler

Kdo z vás už byl letos na houbách?

Kdy a kde, jak se zadařilo?

Nejlepší odpověď
Drap

U nás letos velká bída. Nic neroste. Největší letošní úlovek byl v lednu, když jsem našel košík penízovek.

Další odpovědi
paul1

Zatím nic moc, pár kozáků a hřibů. Od souseda jsme dostali 2 misky václevek, tak zrovna se chystáme je čistit.

elkon

Na známých, oblíbených místech, ale zatím nic moc. Teprve nyní začínají (křemenáče, kozáky a pár poddubáků).

GM

Vysočina – nic neroste, ani žabiny a muchomůrky, nejspíš to bude tím, že po úbytku velké části lesů se změnilo klima i v těch zbývajících. Jen václavek je plno.