jirka F

Kdo z vás tady na tomto serveru hraje karty?

A to jak normálně tak i přes PC.

Nejlepší odpověď
Kepler

Já už nehrál karty, ani nepamatuju. Někdy si tak ale připadám, když hledám tu správnou kartu v peněžence.

Další odpovědi
Autista

Já jen poker, prší a červená bere

DoTazatel

Spíš normálně než na PC (na pc hraju spíš šachy aj.). Občas hraju na počítači Solitaire (pasiáns).

Edit: Pravda, Poker vlastně někdy hraju, i když ne až tak často na tom pc.

autacek

Na tomto serveru se hrát karty nedají.

quentos

Občas v hospodě prší (ovšem asi po 20leté pauze), viz odpověď na jednu z otázek v minulosti: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdy-jste-si-naposledy-zahrali-karty-nebo-clovece-nezlob-se-apod-s-rodinou-sousedy-prateli?podobna=1
V dětství jsem hodně hrával Doomtroopera (sběratelské karetní hry tehdy frčely, bohužel se z nich udržel jen Magic…).

Rokio

Hraji pouze karetní hru prší. Dříve jsem hrál hru Black Jack na internetu, ale ne o peníze.

Za zmínku stojí skutečnost, že jsem vytvořil karetní hru Žákovské karty. Jedná se o 12 karet, na kterých jsou fotografie mých bývalých spolužáků z učňáku, jejich jména a jejich vlastnosti (síla, obratnost, chování a inteligence). Je to v podstatě vylepšená válka.

GM

Hraju s vnukama prší, žolíky, zamrzlíka, válku.