Kelt

Kdo z vás se vezl na ruském kole?

Tak v Olomouci je ruské kolo, a protože zbytek rodiny se na něm chce svézt, tak mne zajímá, kdo už na takové atrakci jel. Kdy a kde a jaké to bylo? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Nevím jak dnes, ale dřív to bylo na mnoha pouťových atrakcí, takže jsem se svezl hodně krát. Pro děti asi krásný zážitek, zvláště když dostoupáš do nejvyššího bodu. Horská dráha je ale nejlepší.

Další odpovědi
zjentek

Tak vezl nebo točil? Já měl jako kluk kolo Ukrajinu a na té jsem se vozil pořád dokola.

df

Co ti brání si to vyzkoušet? Rodině splníš přání a jako bonus budeš mít, že zjistíš, jaké to je.

paul1

Jo kdysi, bývalo to v tzv. Julděfuldě (park oddechu Julia Fučíka) za Stromovkou.

terry

Jj, už to je ale hoooodně let 🤗😊😊

aliendrone

Stejně jako paul1, bylo to v PKOJF (Park kultury a oddechu Julia Fučíka se tomu nadávalo), je to už hooooodně dávno. :)
Jako malému klukovi mi to přišlo nudné až do puberty, kdy jsem zjistil, že holka (pokud ji na to zatáhneš) z toho NEMŮŽE utéct, když jsi vysoko a hlavně – ještě nějakou dobu tam budeš! ;) :D :D

No, ale postupem času (jak objevuješ a vychytáváš způsoby „jak na to“) se to vrátí na původní úroveň – NUDA. Kepler má pravdu, že horská dráha byla mnohem lepší, ty první dva sešupy stály za to, pak už to bylo slabší. Nej to bylo v prvním vozejku vpředu (pěkný pohled), na „zážitek“ prozměnu v druhém vozejku vzadu (hezky to „vynášelo“). Dnes už ale není v provozu nebo ji dokonce demontovali. :(

Jestli chceš něco trochu „výživnějšího“, zkus třeba Megadrop. To je takový stožár, kde v sedačce chviličku z výšky letíš/padáš volným pádem. Nebo se zkus napít z PETky na centrifuze. ;) :)

aliendrone

zjentek>>> Tak na nominaci to není, ale na palec určitě! Jsi KING, bo „Kdo chtěl poznat velkou dřinu, koupil kolo Ukrajinu“! ;) :D :D

zjentek

Tak tak.. (;

aliendrone

zjentek>>> Ještě – kdo chtěl poznat makačku, ten zakoupil skládačku a kdo chtěl prachy vyhodit, pořídil si Favorit. ;) :D :D
OMG – proč si zhusta nepamatuji DŮLEŽITÉ a HODNOTNÉ náležitosti, zato HOVADINY se v paměti drží jaxviň? ;) :)