Avatar uživatele
monka

kdo z vás rád chodil do školy ?

já určitě ne !

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, dědapetr, Đšáša <3 před 4780 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rocker

Dříve mě to ve škole nebavilo,ale teď jsem jako školník spokojený:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lola

Já taky ne. Na základce jsem byla šikanovaná,takže jsem to měla o to nepříjemnější!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Když jsem byla na základce taky jsem do školy nerada chodila.Po pár letech jsem si udělala jeden kurz a učení mě začalo bavit ráda se učím novým věcem takže když se mě něco naskytne a líbí se mě to tak to vždy zkusím.Tak jako ted 12 let dělám práci která mě hrozně moc baví a samozdřejmě se při ní učim neustále.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Já jsem do školy chodil docela rád, ale mnohem raději jsem chodil ze školy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

já ;{)> ale vzhledem k tomu, že je otázka mířena do kategorie „základní školy“, těš se na střední, tam to bude lepší – sice víc práce, ale zato s vámi nebudou jednat jako s lemply. O VŠ ani nemluvě, studentský život vysokoškoláků je něco, na co každý bývalý vysokoškolák s láskou vzpomíná ještě léta letoucí, často i ještě na stará kolena.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Školu jsem moc nemusel,ale teď chodím na brigády do školky dělat drobné opravy co děcka zničí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Pamatuju si,že jsem chodila ráda na základku,dokonce ve druhé třídě mě první den ve škole mrzelo,že se neučíme už 1.září.Pak mě to asi rychle přešlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Boli obdobia, keď za školou bolo lepšie. Ale neskôr po niekoľkých desiatkách rokov som sa vrátila do školy, dokonca za katedru. Pri začiatkoch mi dosť pomohli spomienky na moje žiacké časy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lenjička

Tedy jak tak koukám jsem asi jediný školomil 🙂 Já do školy chodila moc ráda: učitelé říkali zajímavé věci a o přestávkách jsem byla se svými kamarádkami 🙂 Nepatřila jsem k nejoblíbenějším holkám, naopak 🙂 Měly jsme skupinku outsiferů a bylo nám hej 🙂 Teď jsem na vejšce a i to se mi líbí 🙂 Škola je pěkný místo na rozvíjení osobnosti, protože je na to čas a nejsou nervy s prací 🙂 Určitě i vy najdete něco, co bylo super 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Škola člověka nenaučí tolik co život, ale k něčemu mi byla dobrá. Bez ní bych si například nemohla přečíst nějakou zajímavou knihu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek