Mili @

Kdo z vás je rád, že je už po vánocích?

Nebojte se přiznat, já jsem taky uhoněná jak pes…
Doplňuji:
no teda, já bydlím sama a když se ke mně přihrnulo pět lidí, kteří si přišli „odpočinout a strávit hezké vánoce…“ , tak jen to vaření mi dalo zabrat!

Nejlepší odpověď
Elk

Když jsme ještě měli malé děti, mělo to určitý smysl, byla to radost a taky jsme to víc prožívali, ale taď / píši za sebe / je to otázka prestiže, nebo setrvačnosti. Je to skoutečně jenom o tom jednom , možná dvou dnech, kdy chceme zachovat dekorum , aby jsme si vytvořili iluzi, že se míme všichni kolem sebe rádi. Kdybychom se všichi / ale i já / chovali stejně hezky ke všem celý rok, nemuseli bychom mít vánoce.
Jsem rád, že přestanou znít všude vánoční písně a koledy, ale shon v nás bude i po vánocích i Novém roce. Pachtění neustane dokud nezjistíme, že se jenom pachtíme.
Ale i tak říkám ANO, jsem rád, že je po vánocích.

Další odpovědi
Miroslavst

Já nešílel, pro mě to byl den jako každý jiný, akorát jsem nešel do práce :D
A nějaký šílení před svátky? Ne, ne.

panenka

Hurá jupí já jsem ještě mě sice čeká honění den před Silvestrem (chlebíčky,jed­nohubky,konak)a­le to už není tak hrozné

iceT

Hlavně že všichni šíleli kvůli jednomu jedinému dni,teda většina národa…

ten který je

Já jsem se nehonil.