50centes

Kdo z vás dneska zhasnul seznam

Doplňuji:
zustane to takle nebo ne?????

Nejlepší odpověď
anonym

Ani nevím jak se mi to povedlo…:D

Další odpovědi
briketka10

jo jo teď jsem to zkusila, když ho zhasneš a jezdíš s myší po monitoru tak myš funguje jako baterka je to jen srandička :DD
Doplňuji:
to SimakPida a v kolik hodin to má být ??

SimakPida

Je to kvuli tomu že je den Země a na hodinu se zhasnou světla ve městech.Proto si mužeme zhasnout i Seznam.cz.Btw na youtube je taky vypínač.
Doplňuji:
Pardon,je to hodina země a probiha od 20:30 do 21:30

mosoj

To klidně mohu. Jenom mně není jasné k čemu to je !

Sůwa

Ráno jsem měnila vzhled a všimla jsem si tlačítka „zhasni seznam“, ale myslela jsem, že je jen součástí image stránky. K čemu to tedy je ?
Doplňuji:
Tak jsem si to taky vyzkoušela a vida, ono je to hned pod tím napsané. Sice to moc nechápu, ale baterka byla roztomilé zpestření 🙂.

aramah

Já a docela jsem si vyhrála 🙂

ratava

přidávám se k zhasínačům… :o) baterka byla zábavná… :o)

Amie

No jasně. Zahrála jsem si na svojí mladší séru – zhasla, rozvítila, zhasla, rozsvítila, zhasla, rozsvítila, zhasla, rozsvítila, zhasla rozsvítila…

Docela prča. Zajímalo by mě spíš, kdo to nechal zhasnutý.

anonym

Všichni kdo zhasli, budou platit daň za zhasínání, za ty co zhasli úplně budou platit pozůstalí.
Zase se ekologové nudí a vmýšlejí kraviny, kdyby třeba vymysleli akci „Konec vlády a všech zlodějů – navždy“

pizlicka

ja jej zhasly mela.takze jsem rožinala:-)

briketka10

tak se nejdříve nauč číst než odpovíš..
a 50centes oni to pak vrátí zpět..

briketka10

ale na netu ve WIKI je, že den země se slaví každý rok 22.dubna

briketka10

takže je to HODINA ZEMĚ a to je rozdíl než DEN ZEMĚ..