Jakub

Kdo z vás četl otevřený dopis prezidentovi

České Republiky od Jirky Nekováře ze Žďáru nad Sázavou.Myslíte si, že ho prezident přečte?

http://www.zpra­vy4u.cz/aggre­gator/sources/469

Nejlepší odpověď
quentos

Určitě se to k němu dostane – konečně někdo to, co si nás tu myslí spousta – at laskavě začnou u sebe – řekl nahlas… ovšem že by si to vzal nějak extrémně k srdci, to ani nedoufám.

Další odpovědi
Luss

cetla jsem ho a nelze nez souhlasit. myslim, ze ho prezident i precte, ale k nicemu to nepovede… :( na druhou stranu, lepsi se snazit alespon neco delat a davat podnety, nez rezignovane prihlizet.

Martin_cz

celý dopis je k smíchu nebo snad k pláči…néé já se musím smát jako vtip velice zdařilé