Avatar uživatele
Kelt

Kdo z vás by vyměnil prostý obyčejný život za genialitu ale s omezením?

Tady někteří uživatelé zveličují teoretické fyziky a jejich nápady a myšlenky. A ptám se, kdo by chtěl vyměnit fakt, že se může hýbat, chodit kam chce, že vidí, slyší a mluví, že se může sám najíst a jiné věci, které děláme denně a kterých si ani nevážíme a jen kritizujeme za to, že bude odkázán na speciální křeslo a upravený počítač a bude přitom vybaven geniálním mozkem. Kdo by chtěl prožít život jako Stephen Hawking?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Rokio, Gus_Fring před 1613 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Gus_Fring

Já rozhodně ne. Problémem je, že ikdyž je někdo v něčem geniální a má ALS, tak to neznamená, že bude žít život jako Stephen Hawking.
Daná osoba může zemřít už před 25. rokem, stejně tak jak to očekávali u Stephena Hawkinga. Daná osoba nemusí být tak slavná, co slavná, může žít v chudobě. Přestože je to génius. Jen kvůli tomu, že je připoutaná na vozíček a nemůže normálně pracovat.
Takže něco takového je hrůza.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Ne, takový život bych nechtěl. Dokonce bych nechtěl být ani zdravý génius. Lidé s vysokým IQ to mají už tak těžké. Jsou ve stejné pozici jako průměrný člověk mezi samými idioty. To musí být strašné…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Já rozhodně ne. To je podle mě lepší být zdravý a průměrně chytrý.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek