dudu

Kdo z nás je ochoten nahradit tupou nenávist láskou?

Uprchlík ze Sýrie řekl o Česku: Nenávidíme vaši zemi – http://domaci­.eurozpravy.cz/zi­vot/135014-uprchlik-ze-syrie-rekl-o-cesku-nenavidime-vasi-zemi/.
Kde chybí slova, musí nastoupit.....

Nejlepší odpověď
Drap

Možná jsem příliš konzervativní, ale kdo poruší zákon tím, že nelegálně překročí naše hranice, by měl být v první řadě za to potrestán. Je pěkné co máme organizací a dobrovolníků starajících se o nelegální imigranty, zajišťuje jim stravu, lékařskou péči , ubytování, ošacení a podobně. Už méně jsem si jist tím, zda jim máme dávat z našich peněz kapesné a další výhody. Při zamyšlením nad tím mne spíše napadá, kde byli ti lidé a všechny organizace kteří pomáhají " bezzištně " potřebným před časem ? Proč stejnou péči a podporu nikdo neposkytoval našim třiceti tisícům /ono jich je spíše více/ bezdomovců. ? Oni přece neporušili zákon překročením státní hranice, také jsou ve svízelné situaci a zřejmě by potřebovali pomoc. Proč ti, co vybízejí aby jsme imigrantům nabídli ubytování v našich domovech a rodinách si je nerozebrali do svých bytů ?

Další odpovědi
Mc Merkurion

ono jde taky ke komu:
…fascinujou mě tydleti úředníci a jejich kecy > staší se podívat co dělá Francie (vyveze cikány do pryč) Anglie (pro jistotu dá diskriminaticky vízum skrzevá cikány všem Čechů) a USA? ti bez víza nepustěj nikoho a s mexikem maj pěknej plot…

…vzpomeňme si na Indiány,taky měli ve své zemi problémy s migranty a teď žijou v rezervacích…

Psychotic

Já uprchlíky podporuji, neboť nevidím žádný morální důvod, který by mluvil pro omezování svobodného pohybu osob.

Což ovšem také znamená, že když tohle slyším, odpovídám „Když se ti tu nelíbí, tak vypadni. Víc místa pro ty, kteří to tu mají rádi.“

Pokud jde o nenávist a lásku, pokud někdo miluje toho, koho má nenávidět a nenávidí toho, koho má milovat, pak je to šílenec.

anonym

Já určitě ne,uprchlíky nepodporuju a ani nikdy nebudu,je to verbeš,co tu může způsobit jen zlo,nic víc.
Hnal bych je cepíny a sudlicemi.
Lépe asi i takto bych volil rozloučení s nima:
A tak nečekejme šťastný konec pohádkový („Hnal je všechen lid. To vám byla nálada. Nakonec jim naložili pěkných pár ran na záda.“)