Avatar uživatele
Cvrčák

Kdo vyhraje letošní sněmovní volby?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Drap před 952 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Někdo úplně jiný

Ten, kdo získá od voličů nejvíce hlasů

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

ANO

Vypadá to, že ANO, protože právě teď není změna žádoucí. Co dělá v anketě chorý prezident?

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Disraeli

ANO

Tipuji, že ANO, navzdory nově vzniklým stranám/koalicím (ono jim to na popularitě moc nepřidalo, někteří podporovatelé/vo­liči přišli, jiní odešli – odpůrci stran, se kterými se spojili).
Jak Zeman?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

ANO

Pokud to dopadne ± takhle, viz zdroj, tak vládu sestaví ANO + SPD, příp. za podpory komoušů. O tom není pochyb.

Zdroj: https://www.li­dovky.cz/domov/vo­lebni-pruzkum-parlamentni-volby.A210912_120­417_ln_domov_kov

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

ANO

Bohužel s velkou pravděpodobností opět hnutí ANO. Jeho voliči jsou mimořádně stabilní, nevadím jim žádné Babišovy skandály, ani že bude opět vládnout s komunisty, že dál zadluží zemi ani nic podobného. Ohrozit by to mohla jen další silná vlna epidemie (viz krátkodobý pokles popularity na jaře, když i Babišovi fanoušci uznávali, že to vláda nezvládala), ale to je velmi málo pravděpodobné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

ANO

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JežíšKristus

SPD

Čecháček potřebuje totáček. Nejvíce hlasů tudíž pro ANO.
Faktickým vítězem bude SPD. ANO ani koalice totiž nebudou mít nadpoloviční většinu, a SPD si bude vybírat, s kým bude vládnout. Okamura se tak stane faktickým vítězem. Nahradí tak pozici dnešní KSČM, na které závisí dnešní vláda.

Zajímavé je, že Okamura nechce vládnout s ANO, pokud bude AB premiérem. Bude muset jít mafiózní egoismus Babiše stranou? Nebo bude vládnout PirStan+SPOLU+SPD, a nespokojení tak budou naprosto všichni?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

ANO

ANO. Upevňuje nyní prvenství, vládu bez opozice by ale nesestavilo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

ANO

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

ANO

Bohužel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

ANO

ANO? Ano, no co se dá dělat.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

ANO

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

ANO

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

SPOLU

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

ANO

Podle posledních průzkumů je velmi pravděpodobné, že ano.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Disraeli

Souhlasím, že nějak podobně to dopadne, ale nemyslím si, že tam bude SPD.

Avatar uživatele
Alesh

Tak to si piš, že vznikne koalice ANO + SPD. To vsadím trenky!!!

Avatar uživatele
Cvrčák

Vybíráme mezi hrůzou a chaosem ;) 5 stran v koalici je útopie, to nemůže fungovat.

Avatar uživatele
JežíšKristus

V koalici může být klidně 200 stran. Stále jde o 200 poslanců. Na rozdíl od jiných zemí, v ČR volí poslanci podle svého názoru, nemají povinnost řídit se názorem strany (koalice).
Proto není absolutně žádný rozdíl mezi vládou jedné strany a deseti koalic společně. Vždy půjde o 200 jedinečných poslanců.

Avatar uživatele
Disraeli

Kdyby radši o peníze… 😂 Já tvoje trenky nechci. 😜

Avatar uživatele
Cvrčák

Disraeli: Jak Miloš Zeman? Zkuste se zamyslet ;)

Avatar uživatele
Disraeli

Netuším… Nevím, že by se účastnil parlamentních voleb.
Napadá mě jen, že to myslíš tak, že neuzná jiného vítěze, než ANO (jako podporovatelé Babiš).. Jinak fakt nwm.
Napadly mě i jeho (bývalé) vazby na ČSSD (i na jiné), ale tam mi nic nesedí… Netuším, co myslíš.

Avatar uživatele
Disraeli

*horlivý podporovatel

Avatar uživatele
Cvrčák

Drap: A to bude dle Vás…?

Avatar uživatele
Drap

Neví to lidé, kteří nic jiného nedělají a zajímají se jen jak dopadnou volby

Neví to lidé, kteří mají výsledky voleb jako pracovní náplň.

Neví to ti, kteří mají výsledek voleb, jako pracovní náplň. Nevím to tedy ani já, protože kříšťálovou kouli nemám. Jen doufám, že většina lidí bude při volbách používat selský rozum, a nepodlehnou nic neříkajícím předvolebních slibům. To co bych si přál já, a koho budu volit, je má soukromá věc a je to důvěrná informace. Z těch důvodů se u nás nevolí veřejně.

Nový příspěvek