Cvrčák

Kdo vyhraje letošní sněmovní volby?

Nejlepší odpověď
Drap

Někdo úplně jiný

Ten, kdo získá od voličů nejvíce hlasů

Další odpovědi
Kepler

ANO

Vypadá to, že ANO, protože právě teď není změna žádoucí. Co dělá v anketě chorý prezident?

Disraeli

ANO

Tipuji, že ANO, navzdory nově vzniklým stranám/koalicím (ono jim to na popularitě moc nepřidalo, někteří podporovatelé/vo­liči přišli, jiní odešli – odpůrci stran, se kterými se spojili).
Jak Zeman?

Alesh

ANO

Pokud to dopadne ± takhle, viz zdroj, tak vládu sestaví ANO + SPD, příp. za podpory komoušů. O tom není pochyb.

Zdroj: https://www.li­dovky.cz/domov/vo­lebni-pruzkum-parlamentni-volby.A210912_120­417_ln_domov_kov

Pepa25

ANO

Bohužel s velkou pravděpodobností opět hnutí ANO. Jeho voliči jsou mimořádně stabilní, nevadím jim žádné Babišovy skandály, ani že bude opět vládnout s komunisty, že dál zadluží zemi ani nic podobného. Ohrozit by to mohla jen další silná vlna epidemie (viz krátkodobý pokles popularity na jaře, když i Babišovi fanoušci uznávali, že to vláda nezvládala), ale to je velmi málo pravděpodobné.

Jiří Bohumil

ANO

JežíšKristus

SPD

Čecháček potřebuje totáček. Nejvíce hlasů tudíž pro ANO.
Faktickým vítězem bude SPD. ANO ani koalice totiž nebudou mít nadpoloviční většinu, a SPD si bude vybírat, s kým bude vládnout. Okamura se tak stane faktickým vítězem. Nahradí tak pozici dnešní KSČM, na které závisí dnešní vláda.

Zajímavé je, že Okamura nechce vládnout s ANO, pokud bude AB premiérem. Bude muset jít mafiózní egoismus Babiše stranou? Nebo bude vládnout PirStan+SPOLU+SPD, a nespokojení tak budou naprosto všichni?

marci1

ANO

ANO. Upevňuje nyní prvenství, vládu bez opozice by ale nesestavilo.

elkon

ANO

Emefej

ANO

Bohužel.

paul1

ANO

ANO? Ano, no co se dá dělat.

dudu

ANO

GM

ANO

jáára

SPOLU

Rokio

ANO

Podle posledních průzkumů je velmi pravděpodobné, že ano.

Disraeli

Souhlasím, že nějak podobně to dopadne, ale nemyslím si, že tam bude SPD.

Alesh

Tak to si piš, že vznikne koalice ANO + SPD. To vsadím trenky!!!

Cvrčák

Vybíráme mezi hrůzou a chaosem ;) 5 stran v koalici je útopie, to nemůže fungovat.

JežíšKristus

V koalici může být klidně 200 stran. Stále jde o 200 poslanců. Na rozdíl od jiných zemí, v ČR volí poslanci podle svého názoru, nemají povinnost řídit se názorem strany (koalice).
Proto není absolutně žádný rozdíl mezi vládou jedné strany a deseti koalic společně. Vždy půjde o 200 jedinečných poslanců.

Disraeli

Kdyby radši o peníze… 😂 Já tvoje trenky nechci. 😜

Cvrčák

Disraeli: Jak Miloš Zeman? Zkuste se zamyslet ;)

Disraeli

Netuším… Nevím, že by se účastnil parlamentních voleb.
Napadá mě jen, že to myslíš tak, že neuzná jiného vítěze, než ANO (jako podporovatelé Babiš).. Jinak fakt nwm.
Napadly mě i jeho (bývalé) vazby na ČSSD (i na jiné), ale tam mi nic nesedí… Netuším, co myslíš.

Disraeli

*horlivý podporovatel

Cvrčák

Drap: A to bude dle Vás…?

Drap

Neví to lidé, kteří nic jiného nedělají a zajímají se jen jak dopadnou volby

Neví to lidé, kteří mají výsledky voleb jako pracovní náplň.

Neví to ti, kteří mají výsledek voleb, jako pracovní náplň. Nevím to tedy ani já, protože kříšťálovou kouli nemám. Jen doufám, že většina lidí bude při volbách používat selský rozum, a nepodlehnou nic neříkajícím předvolebních slibům. To co bych si přál já, a koho budu volit, je má soukromá věc a je to důvěrná informace. Z těch důvodů se u nás nevolí veřejně.