fortin

Kdo vydělal??

Poločlověk, Mošna a Já jsme šli na škopka. Na posledního škopka už neměli, proto jsem objednal ještě 3 piva a zaplatil. Jenže když jsme to dopili, tak neopatrně zazněli, že peníze mají. Tak jsem hlasitě souhlasil s tím, že nám všem koupí ještě jeden škopek. Poločlověk proto brblal, myslel že ušetří když zaplatí pivo ten druhý.
Kdo ušetřil a kolik? Pivo stojí 21,–Kč

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Myslím, že nikdo neušetřil, protože tys koupil 3 piva za 63,– a oni museli koupit každý taky tři piva po 63,–Kč.

A jinak si myslím, že vydělal každý kdo na pivo nešel.

Další odpovědi
BENYTA

Jak píše Miroslav,vydělal pouze ten,kdo tam nebyl.
Mě by pivo za 21kč snad ani nechutnalo…