dust8

Kdo všechno může teoreticky hrát celé dny golf a přitom brát plnou mzdu?

Odpovědi
kamilst

Znám člověka co si platí členství na rok, ale na „greenu“ je jen pár dní v roce. Jako je to nepochybně chytrý člověk, ale spočítat si, že kdyby si ten golf platil jen za každou návštěvu, tak by ho to vyšlo mnohokrát levněji, tak na to bohužel ještě nepřišel.

Justin1

Mohl by to být nějaký golfový profesionál (hráč, instruktor, tester golfového vybavení).

aliendrone

Teoreticky? Kdokoliv, POKUD má zaměstnavatele, který to z nějakého důvodu trpí/je mu to fuk. Zpravidla ovšem nejčastěji takoví nepobírají mzdu, nýbrž PLAT. ;) :D :D