Prosím, kdo viděl film Protektor,jak by ho zhodnotil?Jsem na něj pozvaná a nevím,jestli mám jít.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
Mrknete na http://www.csfd.cz/film/223876-protektor/
Otázka nemá žádné další odpovědi.
U otázky nebylo diskutováno.
Proč mi připadá, že dnešní literatura je bohužel spotřební zboží a nedává se důraz na kvalitu, ale kvantitu knih?
Jak si udržet kritické myšlení v době informačního přehlcení?
Dokážete se v dnešní době radovat z maličkostí?
Stalo se vam nekdy, ze na vas zautocil nejaky ptak, anebo vam alespon vynadal?
Máte nějaké praktické tipy, jak mít kvalitní spánek za teplých nocí?