Kelt

Kdo ví, jaký se zde udělal rekord v počtu dosažených bodů za jeden den?

Neví někdo, kolik bodů se podařilo někomu získat za jeden den? Je tady nějaký rekord a kdo ho drží? Děkuji.
Zeptám se jinak. Kolik bodů tady někdo získal za jeden den, a to počítám i otázky, které položil a případně za body, které obdržel? Ono se to dá určit z té tabulky, kde je pořadí za 30 dní, ale to je vlastně průměr. Takže tento rekord mne zajímá. Třeba si někdo vzpomene, kolik získal bodů v jednom dni. To se nezapomíná.

Nejlepší odpověď
Kepler

To by se muselo zjišťovat v dobách starších než 5 let. Tehdy bodování nebylo limitováno, takže za jediný příspěvek bylo možné získat klidně i 20 bodů. Pak admin přešel do opačného extrému a stanovil limit dvou bodů, který se mohl dát jednomu uživateli. Tehdy jich pár na protest odešlo. Pak se to ustálilo na limitu 6 bodů. Takže se to srovnávat nedá. Navíc dnes existuje návštěvnost ani ne poloviční oproti té původní. Svou zásluhu na tom jistě mají bonzáci a mazálkové, kteří mohou beztrestně skrývat nezávadné odpovědi. Admina to nezajímá a neoprávněně skryté příspěvky už nevrací. Dřív admin zveřejnil, kdo příspěvek skryl. Spousta uživatelů odešla. Vím, že na otázku neodpovídám, ale snažím se přiblížit nesrovnatelné podmínky. Jinak by se to dalo zjistit jen dlouhým vyhledáváním.

Další odpovědi
Nassin

Nelze zjistit. Tady to je limitováno.

Dochy

„Třeba si někdo vzpomene, kolik získal bodů v jednom dni. To se nezapomíná.“ hmmm to se ale ani nesleduje… Párkrát jsme se podíval na žebříček jak si vedu, ale abych si dělal denní statistiku? (Ale samozřejmě jak jsem kouknul na ty statistiky tak ani v této disciplíně zřejmě nemám šanci 😉 )

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

autacek

Příspěvek: Zjistit to s jistotou dokáže jen admin.

Osobně ale tipuji že to bude Anča. Ta napíše dotaz, na který vlastně ani nepotřebuje znát odpověď, spíš je to takový intelektuální blábol, no a bodíky se jen hrnou, schválně si takových pár zkus vyhledat.

Odpovědi opsané z encyklopedie, či štíplé jinde, to by bylo na samotnou kapitolu, ovšem zde záleží stejně jak v životě, kdo to sem dá. Když to publikuje profesor, sklidí ovace, když to samé a dokonce dříve nováček, zůstane bez odměny s konstatováním, že to stejně opsal odjinud.

https://www.od­povedi.cz/
Z důvodu: Vulgarity, urážky, hrubé nebo nevhodné chování.

Zase nějaký mazal, nevím co je na mém názoru urážlivého.

Nassin

Asi to byla nějaká Anča, kterou jsi zmínil.

nyjono

Keplere, myslím, že větší zásluhu než mazálkové má nízká úroven velkého množství dotazů.

Kepler

To je taky pravda. Zdá se, že inteligentnější část uživatelů ztrácí čím dál víc na svém zastoupení zde.