Kdo věří že bude konec světa?

Nejlepší odpověď
Drap

Konec světa /tedy jako naší planety/ určitě bude. Je to i vědecky dokázáno. Jediným problémem je , že se neví přesně jak a kdy. Osobně doufám, že se toho nikdo z nás nedožije.

Další odpovědi
led

Ja, v prípade, že niektorý nedočkavý generál dá príkaz k útoku jadrovými zbraňami.

Pri prirodzenom vývoji Zeme, koniec nášho sveta bude až za veľmi dlhú dobu. Prepáčte, neviem ju spočítať na prstoch a ščot (pre neznalých, guličkové počitadlo) mám v práci.

rosinka

Všechno, co má začátek, musí mít konec. To je zákon Vesmíru, takže i svět.

marťa382

Já věřím, že konec světa bude, ale myslím si, že až za několik miliard let. Takže až za hooodně dlouho.

lexx

Já myslím že dávno nastal a žijeme v iluzórním světě a antičase.

slad08